Ve středu jsme zavítali do Pozořic a to k souboji posledního a předposledního týmu tabulky. Pozořice jsme sice v zimě porazili v rámci přípravného utkání, nicméně pohled na rozcvičující se habány dával tušit, že sestava bude „ostřejší“.  My jsme bohužel naopak o nejvyšší hráče přišli, když sádrou se mohou chlubit Perňa a David. Sestavu jsme tradičně osladili o několik hráčů starší přípravky a rozhodčí mohl zahájit samotný zápas. Na ne úplně kvalitním hřišti se odehrávala pořádná bitva, ale naši kluci a čerstvě zamilovaná Míša se rozhodně soupěře nezalekli. Důkazem budiž vedení 2:0 na konci prvního poločasu, když samostatný průnik a následně centr míši proměnil Lukáš. Druhý poločas jsme hráli proti větru a zejména soupeři, který se trochu usadil na naší půlce. to ostatně vedlo ke snížení na 2:1. Naštěstí rychlý průnik po lajně proměnila Míša opět v krásný centr a Lukáš mohl završit hattrick. Soupeř pak už jen snížil na 2:3 a my mohli slavit druhé vítzství v sezóně a posun v tabulce směrem vzhůru. Gratulujeme.